Ubytování v Rocca di Papa

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Rocca di Papa. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Rocca di Papa, kde najdeme města Grottaferrata, Castel Gandolfo, Marino, Albano Laziale a Monte Compatri.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

2. La Pergola StarStarStarStar

Foto: La Pergola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


5. Casa Vacanze Maria Grazia 

Foto: Casa Vacanze Maria Grazia
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Casa Vacanze Maria Grazia offers accommodation in Rocca di Papa. You can fire up the barbecue for a tasty meal and enjoy the garden in fair weather. Free private parking is available on site.


6. Le Tamerici 

Foto: Le Tamerici
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
95 %

Set in Rocca di Papa, this apartment features free WiFi, a spa bath and a patio. It provides free private parking. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen. A flat-screen TV is available.


7. Belvedere di Roma 

Foto: Belvedere di Roma
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Belvedere di Roma is an apartment with a fully equipped kitchenette accommodation located in Rocca di Papa. It features free WiFi and a classic décor.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby45 - 75 EUR za noc
Apartmán s balkónem
osob48 - 120 EUR za noc

8. Allegro Luxury B&B 

Foto: Allegro Luxury B&B
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: